· Časté otázky ·

Spôsob ako si vybavi´t pobyt v kúpeľoch závisí od viacerých faktorov. Kompletný postup ako nato najdete na stránke Ako do kúpelov cez poisťovňu alebo k nám môžete prísť ako samoplatca a rovno si vybrať pobyt, ktorý Vám najviac vyhovuje. V prípade nejakých otázok nám môžete zavolať na +421 910 838328.

Všetky ceny a poskytované služby nájdete v našich cenníkoch dostupných aj na našej webstránke.

Ceny sú stavnovené na pobyt v dvojlôžkovej izbe. V prípade záujmu  si môžete rezervovať jednolôžkovú izbu, bezbariérovú izbu alebo apartmán. 

Klientom ponúkame niekoľko typov stravovania. Ich popis nájdete na stránke Stravovanie.

Doprava vlakom

Vlakom na stanicu priamo v obci Brusno a odtiaľ vopred dohodnutým dovozom, ktorý poskytujú priamo Kúpele Brusno.

Doprava autobusom

Na autobusovú zastávku na ceste 66 pri obci Brusno a odtiaľ môžete využiť vopred dohodnutý dovoz, poskytovaný priamo Kúpeľmi Brusno.

Autom

Zídete z cesty č. 66 do obce Brusno:

  • ak idete v smere od Banskej Bystrice a použijete odbočku "KÚPELE BRUSNO 2 km >", tak potom na 1. križovatke doprava a ďalej už len po hlavnej ceste až do kúpeľov,
  • ak idete v smere od Banskej Bystrice a použijete odbočku "BRUSNO 2 >", tak potom cez celú obec iba po hlavnej ceste až do kúpeľov,
  • ak idete v smere od Brezna, tak použijete odbočku "BRUSNO - KÚPELE 2 >", zídete do obce Brusno a potom cez celú obec po hlavnej ceste až do kúpeľov.

Parkovanie pred Liečebným domom Poľana****

Zaparkovať môžete priamo pred Kúpeľným hotelom Poľana. Parkovanie nie je spoplatnené.

Úplne jednoducho - stačí keď k nám zavoláte min 24 hodín vopred, oznámite nám dátum, čas a spôsob (autobusom, vlakom) príchodu a my pre vás prídeme autom. Rovnako si môžete dohodnúť aj odvoz z kúpeľov na autobosuvoú zastávku alebo vlakovú stanicu v Brusne. Odvoz/dovoz je spoplatnený 4 €/osoba. 

Zaparkovať môžete priamo pred Kúpeľným hotelom Poľana****. Parkovanie nie je spoplatnené.