Náš web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním nášho webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Rezervácia pobytu online

 Liečebný dom Poľana, Kúpeľná 1/2, 976 62 Brusno, Slovakia,  +421 48 43 11 511, Mapa a kontakty

Kúpele roka 2008 & 2009

Voľný čas

Voľný čas

Aktívny oddych, relaxácia, rekondičné cvičenia i šport sú významnou súčasťou liečebných a relaxačných pobytov v kúpeľoch.

Kultúra

Priamo v liečebnom dome sa pravidelne konajú tanečné večierky a rôzne kultúrno-spoločenské podujatia – vystúpenie folklórnych súborov, tanečných skupín a hudobno-zábavných a estrádnych programov.

Športové aktivity

V kúpeľnom dome nájdete spoločenské priestory, kde si môžete zahrať biliard, stolný tenis, stolový futbal, šach či iné zábavné hry.

Priaznivci športu môžu tráviť príjemné voľné chvíle aj na tenisových a volejbalových kurtoch. Kryté volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko sa nachádza v telocvični obce Brusno, cca 900 m od liečebného domu. Pri telocvični sa nachádza aj mini futbalové ihrisko s umelým trávnikom.

K dispozícii je možnosť zapožičania horských bicyklov a zaplávať si v krytom bazéne.

Prechádzky v prírode a turistika

V areáli kúpeľov sa rozprestiera prekrásny kúpeľný park s možnosťou prechádzok v každom ročnom období.

Početné turistické chodníky sprístupňujú hrebene Nízkych Tatier a masív Poľany. Okrem značkovaných trás sa v okolí Liečebného domu Poľana nachádzajú turistické chodníky do vyhliadkových lokalít Skala, Dubinka a Kopok.

Cez Brusno vedie niekoľko označených cykloturistických trás.

Jazda na koni

Približne 5 km od kúpeľov, sa v obci Ľubietová nachádza krásny jazdecký areál.

Splav rieky Hron

Možnosť splavu druhej najväčšej rieky po Váhu v úseku Nemecká – Šalková cca 15 km, obtiažnosť je nízka a dĺžka splavovaného úseku je minimálne 5 hodín a maximálne 2 dni.

Golf

Golfový klub Tále je jediným domácim klubom na golfovom ihrisku Gray Bear, ktoré je prvým majstrovským golfovým ihriskom na Slovensku.


Hore