Rezervácia pobytu online

 Liečebný dom Poľana, Kúpeľná 1/2, 976 62 Brusno, Slovakia,  +421 48 43 11 511, Mapa a kontakty

Kúpele roka 2008 & 2009

Kariéra

Prijmeme do nášho kolektívu na TPP vedúceho stravovacej prevádzky

Náplň (druh) práce

- zodpovednosť za bezproblémovú, plynulú a efektívnu prevádzku reštaurácie
- zabezpečovanie organizácie a koordinácie práce na pracovisku
- sledovanie celkovej hospodárnosti a ekonomiky za prevádzku
- zodpovednosť za správnosť vystavovaných dokladov a účtovných uzávierok
- denná komunikácia so zamestnancami reštaurácie, monitorovanie ich výkonnosti a prístupu ku klientom
- evidencia dochádzky
- riešenie operatívnych problémov
- prijímanie a riešenie reklamácií a sťažností
- zabezpečovanie marketingovej činnosti
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických, bezpečnostných -predpisov a iných právnych predpisov
- skladové hospodárstvo - inventúry, evidencia

Ponúkané výhody

možnosť poskytnutia ubytovania
služobný mobilný telefón
profesijný rast a možnosť sebarealizácie

Pracovné podmienky

Pracovný čas: práca na smenny 8. 00 hod. do 20.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore hotelová škola - hotelová a reštauračná prevádzka

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

anglický - B1

Počítače:

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet - elementárna

Viac informácií na pohovore.

Vaše žiadosti posielajte na mzdar@kupelebrusno.sk.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
Zároveň Vás žiadame, aby ste uviedli Váš súhlas s spracovaním a uchovávaním Vašich osobných údajov v databáze Kúpeľov Brusno, a.s. a to v súlade so Zákonom č.136/2014 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Hore